Nabízíme letecké fotografie a reklamní záběry v profesionální kvalitě

Nabídka společnosti Helirecord se v současnosti zaměřuje na pořizování leteckých záběrů a fotografií, pomocí dálkově řízeného vrtulníku a rc dronu. K pořizování leteckých fotografií a záběrů používáme pouze technologii dálkově řízených RC modelů.

Díky použití technologie od naší společnosti získáte velice zajímavé filmové záběry nebo letecké fotografie a tak dostanete možnost propagovat Vaše záměry v úplně odlišných pohledech.

Naše zázemí umožňuje sledovat přímou tvorbu záběrů a díky profesionální pilotáži Petra Novotného jsme schopni vyhovět i ve velice obtížných podmínkách, vyžadujících maximální zručnost pilota a spolehlivost stroje.

Činnosti naší společnosti: 

Již od roku 2005 se zabýváme profesionálními záběry prostřednictvím dálkově řízeného modelu vrtulníku a dronu, jehož se využívá pro focení a natáčení videa, kde se běžná filmová technika nedostane. Naší bezkonkurenční předností a zárukou kvality letových záběrů z modelů vrtulníků je několikanásobný mistr České republiky a vicemistr světa Petr Novotný .

Poskytujeme vysoce kvalitní záběry prostřednictvím našeho helicamu. Letecké snímky a filmový materiál jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě ( 2,7k-4K ) a k dispozici ve velmi krátké lhůtě.

Model dronu na natáčení je zcela kompletně námi vyvinutá technologie, která se skládá z plastových komponentů, hliníkových částí, carbonu a kovových šroubů. Díky těmto kvalitním součástkám a moderní technoligii, námi navržené konstrukce dronu je model odlolněší v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Tyto letové vlastnosti jsou zaručeny v průběhu všech letových záběrů, které naše dron kamera snímá. Vývoj našeho nejnovějšího modelu, který v současné době používáme pro natáčení letových záběrů, trval několik měsíců. V tomto období jsme sestavili několik prototypů rc dronů, které měly rozdílné letové vlastnosti.

Pořízení kvalitních letových snímků je závislé na vibracích rc modelu. Žádoucí je, aby se vibrace pohybovaly v co nejmenším rozsahu. Z tohoto důvodu používáme v našem modelu speciálně upravené motory, sestavený a konstruovaný tak, aby byl rc dron spolehlivý a svým maximálním výkonem uvezl různé typy a velikosti kamer. Nedílnou součástí motorů je pohoná baterie ,která je v průběhu nabíjení elekronicky kontrolována nabíjecí soupravou .